Bikedepo.cz - Váš spolehlivý servis

"LUSTI a PRAHA? Praha je náš domov a lyže LUSTI máme opravdu rádi. Jejich prodejem to ale u nás ani nekončí, ani nezačíná - testcentrum LUSTI nabízí možnost lyže vyzkoušet před koupí, a výborně Vám lyže pak budeme i servisovat na strojích MONTANA swiss. :-)!"

O nás

Náš skiservis SKIDEPO Průběžná (Praha 10, Průběžná 90) jsme otevřeli 15.10.2011. Navazuje na kvalitu poskytovanou v podolském Montana servisu, opět se zde setkáváte se špičkovou prací servismanů, disponujeme ještě lepším strojním vybavením a navíc chceme nabídnout opravdu pohodovou atmosféru.

Na jaře roku 2012 jsme v našich prostorách otevřeli i cykloservis BIKEDEPO Jeremi, který si klade za cíl nabízet tak vysokou kvalitu prací, jakou naši zákazníci znají ze zimní sezóny a z péče o jejich lyže. Chceme, stejně jako v zimě, nabízet špičkový servis za rozumné ceny a vycházet našim zákazníkům maximálně vstříc. Přijďte se o tom přesvědčit i Vy :-).

servis_exteriér  

Na podzim roku 2015 jsme otevřeli druhé servisní centrum SKIDEPO Jeremi (Praha 5, Jeremiášova 2) Služby špičkového skiservisu MONTANA rozšiřujeme o prodej výborných českých lyží LUSTI, jichž jsme se stali oficiálními prodejci. Značku LUSTI máme rádi již dlouhá léta a vždy jsme ji s důvěrou doporučovali. Kdo znáte příběh a kvalitu českých lyží LUSTI, víte o čem je řeč :-)! V příjemných a výborně dostupných prostorách SKIDEPA JEREMI najdete nejen katalogové lyže LUSTI, setová i individuální vázání (a desky) na ně, ale také místo, kde si můžete o výběru lyží popovídat, půjčit testovací lyže, nebo třeba vytvořit vlastní individuální design vybraných lyží.

jeremi_exteriér jeremi_obchod jeremi_cedule

 Na jaře roku 2016 jsme se zkušenostmi nabytými s cykloservisem v Průběžné rozhodli otevříti také druhý servis kol BIKEDEPO Jeremi (Praha 5, Jeremiášova 2). Díky zkzušenosti mechaniků, velkým a sdíleným zásobám náhradních dílů i téměř kompletnímu vybavení i speciálním nářadím a spolupráci s BIKEDOS pana Lukáše Zábranského, zde zákazníkům vedle kvalitního běžného servisu a již vyhlášeného mytí a čištění kol můžeme nabídnout i složité a rozsádlé přestavby a opravy bicyklů.

Provozovatelem servisů je společnost TORI s.r.o., Bellušova 1856/28, IČ 48114847, DIČ CZ48114847. Společnost je zapsaná v OR MS Praha, oddíl C, vložka 16657.

E-SHOP LUSTI E-SHOP LUSTI

náš nový E-shop lyží lusti

 Více

SKI DEPO SKI DEPO

Špičkový skiservis MONTANA funguje na stejné adrese a také na Praze 10.

 Více

Služby Služby

prodej lyží LUSTI, individualní design LUSTI, testovací lyže, skiservis MONTANA

 Více

Kde jsme: Kde jsme:

Jeremiášova 2, Praha 5 a v dalších 2 pobočkách

 Více
| TORI s.r.o. | Copyright © hudym.com | 2015 | Všechna práva vyhrazena|